SYDORENKO OKSANA LEONIDIVNA

• Чикалова М., Сидоренко О. Л., Корж-Усенко Л. Актуалізація розвитку SOFT, HARD та мета SKILLS як мотиваційний аспект ефективного фахового зростання при вивченні іноземних мов у студентів, які навчаються за напрямом підготовки "Туризм" // Наукові інновації та передові технології - 2022. - Т. 5 (7). - С. 18-25.

• Корж-Усенко Л., Сидоренко О., Чикалова М. Особливості розвитку недержавної вищої школи у США та Великобританії // Психолого-педагогічні проблеми сучасної школи. - 2021. - № 2. - С. 42-49.

• Корж-Усенко Л.В.,Сидоренко О.Л. Тенденції та особливості розвитку недержавної вищої школи у світовому освітньому просторі // Академічні студії. Серія «Педагогіка» - 2021. - Т. 2(4). - С. 114-121.

• Marushchak М., Krynytska І., Fedechko М., Sukhovolets І., Sydorenko О. Effects of the therapy combining calcium and vitamin D3 supplement with calcitonin on bone tissue density in patients with coronary heart disease complicated with chronic heart failure // Pol Med J. - 2019. - XLVII (280). – Р. 35–39.

• Швед М. І., Мороз В. С., Гуменний І.З., Орищин Л.Ю., Сидоренко О.Л. Малосимптомна гігантська міксома лівого передсердя: сучасний алгоритм діагностики та радикального оперативного лікування // Шпитальна хірургія. – 2019. - № 1. – С. 83-86.

• Швед М.І., Сидоренко О.Л., Ковбаса Н.М. Особливості клінічного перебігу гострого періоду інфаркту міокарда у хворих із фібриляцією передсердь і їх вплив на кардіогемодинаміку та проґноз // Львівський клінічний вісник. – 2018. - № 1(21) – 2(22). - C. 8-12.

• Швед М.І, Мартинюк Л.П, Сидоренко О.Л., Ковбаса Н.М., Пельо М.Я. Клінічний випадок діагностики автоімунного тиреоїдиту після проведення коронароангіографії // Міжнародний ендокринологічний журнал. – 2018. – Т.14(4). – С. 373-377.

• Швед М. І., Сидоренко О.Л. та ін.. Антитромботична терапія та ризик геморагічних ускладнень у хворих із неклапанною формою фібриляції передсердь на фоні коморбідної патології // Вісник наукових досліджень. – Тернопіль – 2016. – № 4 (85). – С. 13-16.

• Сидоренко О.Л., Ковбаса Н.М., Деусь В.Є. Модифіковані фактори ризику ішемічної хвороби серця у світі // Український науково-практичний журнал «Медсестринство». – Тернопіль. – 2016. – №1. – С. 27-31.

• Сидоренко О.Л. Особливості проведення практичних занять з кардіології для студентів 6 курсу медичного факультету на кафедрі невідкладної та екстреної медичної допомоги в умовах кредитно-модульної системи навчання // Медична освіта. – 2013. - № 1. – С. 91-94.

• Швед М. І., Сидоренко О.Л., Михайлів Л. М. та ін. Особливості вивчення елективного курсу «Невідкладні стани в клініці внутрішніх хвороб» для медсестер-магістрів дистанційної форми навчання // «Світ біології і медицини». - 2013. - №2. - С.36.

• Сидоренко О.Л. Ендотоксемія у хворих на хронічний гломерулонефрит: залежність від супутньої HBV-інфекції та ступеня ниркової недостатності // Вісник наукових досліджень. - 2013. - № 3. - С. 30-32.